Name: Jamielnik
ID: 85
Kreis: Löbau
Alt. Name: Jamielnik ( Jamielnik)
Longitude: 19.5027°
Latitude: 53.5256°
GOV-Kennung:
Wohnorte: Jamielnil, Grizlyn

Orte in der Nähe von Jamielnik

1Rodomno4.69 [km]
2Schwarzenau6.68 [km]
3Skarlin6.96 [km]
4Krotoschin7.73 [km]
5Gulbin8.06 [km]
6Gross Werder8.91 [km]
7Deutsch Eylau8.92 [km]
8Nikolaiken9.17 [km]
9Gross Herzogswalde9.26 [km]
10Gross Peterwitz10.42 [km]

Digitalisierte Bestände und Dokumente aus Jamielnik

Sig. Titel
42/706Standesamt zu Jamielnik [Urząd Stanu Cywilnego w Jamielniku, pow. nowomiejski]